KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Zdravotnictví - nano-impregnace

Zdravotnictví - nano-impregnace

Jednou z oblastí, kde jsou kladeny obrovské nároky na hygienu a čisté prostředí je zdravotnictví.

V tomto prostředí kde je větší výskyt bakterií je však velmi obtížné docílit ideálních podmínek.

Po ošetření povrchu profi nano-impregnací je však možné se tomuto stavu přiblížit a to bez použití chemie. Nano-ipregnace  aplikovaná na podlahy, lavičky v čekárnách nebo v sanitárních prostorech. Bakterie tak ztrácejí schopnost se na povrchu uchytit a schopnost se do určité míry množit.

Dalším velmi vhodným produktem pro odvětví zdravotnictví je NanoPěna (antibakteriální). Tento multifunkční čistící přípravek je jedinečný pro své antibakteriální účinky a dlouhodobou ochranu povrchu. Zabíjí bakterie a zabraňuje jejich dalšímu rozmnožování. Je vhodná pro použití na hladký a nesavý povrh např. dveře,výplně, kliky, sklo, zrcadla,umyvadla,toalety, stolky u postelí, nerezové části nemocničního vybavení a mnoho dalších ploch. Ošetrování těchto povrchů je pak velmi jednoduché a není potřeba používat chemické čistící prostředky. Stačí jednou lehce vyčistit povrch a dále je možné udržovat ošetřené plochy pouze vodou. NanoPěna ušetří lidské síly i finanční náklady na údržbu ploch.

YjQzMGQ