KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

ZATUCHLINA eliminace zápachů
Zatuchlina a eliminace zápachu

BK Servis CZ,

provádíme odstranění zatuchlého zápachu, eliminaci ohnisek jeho šíření a celkové ozdravení ovzduší v objektech  je možné objednat si jako kompletní službu.

Služba je prováděna na celém území ČR.

eliminace zatuchlého zápachu

ZATUCHLÝ ZÁPACH

Zatuchlý zápach -  to je nepříjemnost, která dokáže znehodnotit pěkný byt v atraktivní lokalitě, nebo  starší dům, či rekreační chalupu učinit ze zdravotního i estetického hlediska neobyvatelnými. Zatuchlý zápach odrazuje potenciální kupce od nákupu či pronájmu nemovitosti a nebo prodávajícího nutí k nepřiměřenému snížení ceny za hodnotný objekt. Je možné těmto komplikacím předejít a zatuchlý zápach v bytě, domě či provozovně jednoduchým zásahem okamžitě eliminovat?

likvidace zatuchlého zápachu

Ano, je to možné. Díky rozvoji moderních technologií je nyní k dispozici řešení, které dokáže v podstatě okamžitě  zatuchlý  zápach na dobu několika příštích týdnů až měsíců zlikvidovat a  současně eliminovat zdravotní rizika, která jsou  s výskytem zatuchliny spojená. Tento postup je ideální například pro sezónně využívané usedlosti. Neméně vhodný je i pro tvale využívané objekty za předpokladu, že vysoké náklady neumožňují  přistoupit k zásadní rekonstrukci, která by primárně odstranila technické příčiny vytváření zápachu. Totéž se týká i umožnění zachování stávajícího vnitřního vybavení bytů,domů, nebo provozoven. Opatření je vhodné též pro průběžnou eliminaci charakteristického zápachu způsobeného chovem domácích zvířat v domácnosti. Účinnou látku, která  okamžitě eliminuje zatuchlý zápach a ozdraví ovzduší, je nutné rozptýlit pomocí speciálního zařízení formou aerosolu do celého prostoru, neboť spóry plísní a bakterie jsou prouděním vzduchu vždy roznášeny po celém objektu. Molekuly účinné látky po rozptýlení  obalí a zlikvidují molekuly šířící zápach a po dosednutí na povrchy aktivně likvidují ložiska plísní, hub a jiných zdrojů zatuchlého zápachu. Do třiceti minut od rozptýlení účinného aerosolu je možné ošetřené prostory plnohodnotně využívat.

eliminace zatuchlého zápachu

Aplikaci lze provádět i za přítomnosti lidí a zvířat.

V celém prostoru pohlcuje pachy a likviduje rychle se množící plísně.

Odstraňuje příčiny, které dráždí alergiky, astmatiky a ekzematiky.

Nedochází k poškozování žádných materiálů a není měněna jejich barva.

Účinnost minimálně po dobu 30. dnů od aplikace.

Opatření je finančně bezproblémově dostupné.

HELP LINE informace,ceny:tel:773 641 008, e-mail:info@nanobkservis.eu

CENÍK SLUŽBY - odstranění zatuchlého zápachu

YzFlNzUw