KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
NANO-IMPREGNACE NA STĚNY A FASÁDY

NANO-IMPREGNACE NA STĚNY A FASÁDY

Je ojedinělý produkt s velmi rozsáhlým využitím. Nano-impregnaci lze použít na fasády rodinných domů, ale také na fasády historických budov, které chceme zachovat v co nejlepší kondici i pro následující generace. Důležitou předností je dlouhodobá trvanlivost 15 a více let .

Plochy jsou ošetřením odolné proti usazování organických nečistot (mastnota,mechy,bahno,prach, ale i v domádnosti  pastelky, víno a jiné nečistoty. Výborně odpuzuje vodu takže voda neproniká do povrchu, nedochází k narušení plochy. Umí ochránit i proti UV záření, proto nemění svůj vzhled (blednutí barev).

Nanesením  se získá i neviditelná ochrana plochy proti graffiti. Stěny a fasády zůstávají prodyšné, takže i nadále mohou dýchat.

Vlastnosti nano-impregnace můžeme použít i na omítky v interiéru jako např. u kuchyňské linky(stěna mezi kuchyňskou linkou nebo vnitřní zdi chovatelských stanic a jiných provozů), apod. Údržba a ošetření ploch se posléze provádí opláchnutím jen obyčejnou vodou.

Nano-impregnace funguje jako neviditelná  ochrana a zbaví Vás používání úklidové a antibakteriální chemie.

 

NANO-IMPREGNACE A JEJÍ PŘEDNOSTI:

Nahradí drahé obklady

Umožní nový přístup k designu koupelen a kuchyní

Zabraňuje usazování organických nečistot

Ošetřená plocha stále "dýchá"

Zbaví Vás potřeby úklidové a antibakteriální chemie

Odolává mechanickému poškození

Chrání fasádu před vlivy počasí

Neviditelná antigraffiti ochrana

Nemění vizuální vlastnosti povrchu

UV stabilní - předchází blednutí barev

Dlouhodobá trvanlivost (15 let a více)

MjI2Y