KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Stavebnictví - nano-impregnace

Stavebnictví - nano-impregnace

Ve stavebnictví se používá velké množství druhů různých materiálů  na které lze aplikovat nano- impregnace.

Ať už se jedná například o dřevo, kámen, beton, kovy atd. přináší nano-impregnace do budoucna velké úspory nejen finanční, ale i časové.

Ošetřené materiály zůstanou vzhledově naprosto původní, ale výrazně se jim změní vlastnosti. Jednou ze základních předností je nepropustnost vody a zachování prodyšnosti materiálů ošetřených nano-impregnací. Plochy po ošetření odpuzují velmi dobře vodu, oleje a jiné nečistoty.

Toto je garantováno samotnou německou nanotechnologií vyvinutou společností Nanotechnology Solution Percenta. Ošetřené plochy jsou zároveň chráněny proti opotřebení a stárnutí. Údržba je následně jednodužší a náklady na ní se tím pádem snižují.

Rozhodně investice vložená do ošetření materiálů nano-impregnací je velká výhoda do budoucna, tu zejména ocení investoři kteří získájí konkurenční výhodu a prodejní nástroj, ale i uživatel získá nevídané vlastnosti povrchů.

Zjg2ZWQ