KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Solární energie - nano-impregnace

Solární energie - nano-impregnace

 

Dnešní doba se dá také označit jako „doba solární energie. Čistota fotovoltaických panelů má však velký vliv na jejich výkon a trvanlivost solárního zařízení.

Použitím profiNano-impregnace pro fotovoltaiku můžeme zaručit čistotu a snadnou údržbu těchto zařízení, snížit finanční náklady spojené s údržbou povrchu solárních panelů a zvýšit efektivitu  asi o 5%.

Po aplikaci profiNano-impregnace se povrch fotovoltaických panelů ochrání jednoduše tím, že vznikne nano vrstva na níž se nečistoty jednoduše neudrží.

Nano-impregnace pro solární panely představuje  efekt easy-to-clean a údržba spočívá pouze v oplachování vodou, přičemž v období kdy prší se panely čistí samy a tím pádem se prodlužuje i jejich životnost.Není zapotřebí používat chemických přípravků, které mohou opakovaným  používáním poškozovat povrch panelů(krycí vrstvu).

Shrneme-li výhody, tak použitím nano-impregnace pro fotovoltaiku jednoduše chráníme panely před vrstvami ptačího trusu, pylu a ostatních organických nečistot.

V neposlední řadě je ochrana také proti mastnotám pocházejícím z ovzduší. V zimních měsících je údržba výrazně snažší díky vytvoření nano vrstvy na povrchu.

Výhody jsou patrné zejména u větších fotovoltaických elektráren, neboť v tomto případě  umožňují dosáhnout personálních úspor.Nano-impregnace pro fotovoltaiku  je však především optimální cestou ke zvýšení výkonu každé solární elektrárny a tím k markantnímu nárůstu ziskovosti vložené investice.

 

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Váš zájem nás těší a určitě Vás k ničemu nezavazuje.

MWYyZGI