KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
SKLO A KERAMIKA

SKLO A KERAMIKA

Sklo a keramika vyžaduje poměrně velké nároky na údržbu. Ať se již týká skleněných dveří, oken nebo částí nábytku, ale i keramických obkladů koupelen, kuchyní, toalet a dalších zařízení.

Díky nano-impregnaci která je  vysoce účinným materiálem, jehož vlastnosti se projevují velmi dobrým efektem při odpuzování vody a olejových substancí.

Nano-impregnace zabrání  sedání vápenných usazenin, vodního kaneme a dalších usazenin. Čištění je velmi jednoduché pouze vodou bez použití chemikálií.

U venkovního použití mají plochy ošetřené nano-impregnací samočistící efekt, jednoduše se myjí deštěm. Okna tak budou neustále čistá.

Ideální využití nano-impregnace na sklo a keramiku v interiéru je například v sanitární oblasti. Nároky na hygienu se neustále zvyšují, času je při tom čím dál tím méně.

PŘEDNOSTI NANO-IMPREGNACE:

Prevence proti řasám, mechům a bakteriím

Velmi jednoduché čištění povrchu

Prevence proti vápenným usazeninám

V exteriéru samočistící efekt

UV-stabilní

Velká odolnost proti olejům

Snížení užití chemických čistících prostředků až o 90%

YTQwOTdmYW