KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Proti zatékání - nano-impregnace

Proti zatékání - nano-impregnace

Škody vzniklé zatékáním vody následkem případných chyb v provedení klasické hydroizolace balkónů, teras, koupelen, budov atd., jejichž povrch je opatřen spárovanou dlažbou, nebo keramickým obkladem jsou mnohdy značné. Předejít se jim dá použitím hydrofobní nano-impregnace která je dokonalou pojistkou proti zatékání. Lze také nano-impregnaci využít též jako nápravné opatření pro zastavení již probíhajícího protékání.

Ošetřením protékajících míst hydrofobní nano-impregnací zabráníme průsaku tím, že jednou z vlastností nanoimpregnace je odpudivost tekutin. Každopádně se tím nenahrazuje klasická hydroizolace, ale podporou nanoimpregnace docílíme nepropustnosti vody až na několik let. Poté můžeme funkčnost opětovným nanášením nanoimpregnace obnovovat. Zároveň se dá nanoipregnací ošetřit i dlažba a spáry proti průniku vody do konstrukce stavby. Tím, že je povrch ošetřený zvýšíme odolnost proti opotřebení, zamezíme ulpívání nečistot a tím si velmi usnadníme úklid a údržbu plochy.

Výhodou by mohlo být pro stavební firmy, že použítím nanoimpregnace zamezí zatékání a předejdou tak případnému reklamačnímu řízení.

Materiálové náklady na ošetření balkónu hydrofobní nano-impregnací, včetně výdaje za speciální cleaner řady Brutalo pro předčištění  jsou  zanedbatelné v porovnání s mnohasettisícovými výdaji za odstraňování zatékání klasickou cestou hrubého stavebního zásahu do konstrukcí. Naštěstí, i v případech, kdy do neošetřené konstrukce již začne zatékat, lze zpravidla aplikací nano-impregnace protékání vody do konstrukce budovy dodatečně zastavit.

Nano-impregnace třídy profiNano jsou z produkce renomované značky Nanotechnology Solutions Percenta a jsou dokonale prověřeny desetiletím širokého využití v náročném německém stavebnictví.

MmQ3OD