KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
NANO ČISTIČE

V PŘÍPRAVĚ

Speciálně vyvinuté profesionální čističe na dokonalou přípravu povrchu pro následnou nano-impregnaci. Na rozdíl od jinde dostupných čističů na zastaralých základech čichem rozeznatelné průmyslové chemie jsou úklidové prostředky řady Brutalo biologicky odbouratelné, bezpečné a především vysoce účinné nejen pro své původní účely, ale i pro usnadnění jakéhokoli typu úklidu a čištění povrchů.

Brutalo Alfa je velmi výkoný čistící prostředek převážně na minerální povrchy, jako: beton, kámen, zámková dlažba, atd.Čistič brutalo Alfa je vyvinutý na bázi organických kyselin, biologicky rozložitelný a naprosto nezávadný pro člověka a jiné organizmy.

 


BRUTALO ALFA METAL je čistič na silně znečištěné kovové povrchy a používá se například na zoxidované kovy (měď, hlník, ocel), chemicky znehodnocený nerez, zašlé kovové povrchy.

 


BRUTALO BETA je velmi jemný abrazivní čistící prostředek na všechny lesklé nesavé povrchy, jako jsou: sklo, keramika, autolak atd. Tento přípravek funguje na principu jemných abrazivních částic. Speciální částice jsou opravdu malé a mají výjímečně dobrý čistící efekt.

 


NmFlM