KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Hotely-restaurace - nano-impregnace

Hotely-restaurace - nano-impregnace

V těchto zařízení je značný pohyb lidí a tudíž dochází k jejich znečištění.

Pro uvedení do původního čistého stavu je třeba vynaložit nemalé finační prostředky, jednak na čistící materiál ale i na pracovníky vykonávající úklid. Nano-impregnace neobsahují žádné silikony, teflony, ani oleje. Znamená to, že jsou naprosto zdravotně nezávadné.

Použití je velmi rozsáhlé a dá se použít v celé šíři vybavení hotelu nebo restaurace včetně kuchyní,sanitárního zařízení, kde je kladen obzvláště důraz na hygienu a čistotu. Většina zařízení je z chromu a nerezového materiálu a údržba je velmi pracná, spotřebuje se na ni velké množství chemických čistících prostředků.

Aplikací nano-impregnace získáte nejen snadnou údržbu, ale i dlouhotrvající lesk což je nejvíce markantní u nerezu, zrcadel, obkladů, mramoru apod. Čištění ošetřených nerezových ploch nano-impregnací na chrom a nerez probíhá, jako v ostatních případech, pouze vodou.

Velkou výhodu přinese nano-impregnace například u vitrín, skleněných dveřních výplní, výtahových dveří a všude tam, kde dochází ke znečištění povrchu hmatem.

I pro potřeby restauračních a ubytovacích zařízení je připravena sloužit celá řada dalších nano-impregnací.

Jen pro příklad můžeme jmenovat:

recepce a bary

kovové povrchy, kliky, výtahy, madla

zahrádky

zdrcadla a skleněné plochy, obrazovky

mramorové a jiné obklady

lustry

dřevěné obložení

nábytek

téměř všechny běžně využívané povrchy, které je třeba udržovat.

 

M2Q3OD