KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

» EKOLOGIE A NANO

Ekologie a nano

Společnost BK Servis CZ,distributor prémiové německé značky Nanotechnology Solutions Percenta, v plné míře přejímá silný důraz na ekologii.

V průběhu vývoje i výroby nano-prostředků je společností Nanotechnology Solutions Percenta  v plné míře ekologické prioritě podřízen výběr vstupních materiálů i volba optimálních výrobních procesů.

Vhodnou aplikací nano-impregnací pro ochranu povrchů je dosahováno výrazných úspor nejen finančních a časových, nýbrž také ve sféře enviromentální. Nano-impregnace zajistí stálou čistotu povrchů bez nutnosti používat k čistění ekologicky nepříznivé chemické čistící prostředky.

 

Nano-impregnace NANO SERVICE s.r.o. jakož to výhradního českého distributora splňuje tato náročná enviromentální kritéria :

  • Biologicky rozložitelné (po konci působení se nano-impregnace ekologicky rozloží)
  • Zdravotně nezávadné (nano-impregnace je stabilní a ze studií vychází jako materiál zcela neškodný pro organismus)
  • Neobsahuje žádný nebezpečný teflon, silikon ani vosky. Jako nosiče jsou využívány voda a ethanol (podle typu impregnace), které se z povrchu odpaří při procesu stabilizace nano-impregnace.
OWY4Zj