KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Domácnost - nano-impregnace

Domácnost - nano-impregnace

Pokud si v domácnosti chceme udržet pořádek a ušetřit čas při běžném úklidu, naskýtá se zde prostor pro využití nano-impregnací.

Nano-impregnace je situovaná pro veškeré povrchy, které se v domácnosti nachází.

Aplikací získáme neviditelný povrch na kterém se neuchytí nečistoty a mastnota, takže úklid se provádí pouze vodou, vlhkou utěrkou.

Nano-impregnace se používá na ošetření koupelen, kde získáme vysoký lesk na obkladech, zrcadlech, bateriích apod. a zároveň vše chráníme před usazováním vodního kamene. Vše se snadno ošetřuje a leští.

V kuchyni oceníme na nano-impregnaci hlavně to, že veškeré mastnoty vzniklé při vaření nemusíme likvidovat agresivními chemickými prostředky ale opět pouze vodou. Čištění nejvíce exponovaných míst v kuchyni jako např. trouby, vařiče apod. nám ušetří spoustu úsilí a času.

Nano-imregnaci můžeme použít i na např. koberce, podlahy, čalouněný nábytek nebo kůži. Profi nano-impregnace je z hlediska ochrany zdraví zcela bezpečná neboť nepůsobí aktivně na organizmy. Vzhledem k tomu že je neviditelná,superhladká, znemožňuje nečistotám,bakteriím o ostatním nežádoucím organizmům pevně přilnout  a nemění vizuální charakter ošetřených povrchů.

Nano-impregnaci lze aplikovat k ochraně dřevěných konstrukcí, pergoly, lavice, beton, dlažby, fasáda domu, střešní krytina a další materiály které jsou vystaveny celoročně povětrnostním vlivům. Vnitřní omítka se po ošetření neviditelnou nano-impregnací chová podobně jako keramický obklad nesaje vodu a je zcela omyvatelná.Vlastnosti lze nano-impregnací dodat i módnímu pohledovému betonu.

YjhmZT