KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
CHROM A NEREZ

CHROM A NEREZ

 

Chceme-li mít plochy z materiálů jako je ušlechtilá ocel, chrom, nerez, mosaz a jiných lehce udržitelné v čistotě použijeme nano-impregnaci vyvinutou speciálně k tomuto účelu.

Stop otiskům prstů!

Nano-Impregnace odbourává problém s usazováním skvrn, mastnot, dokonce i bakterií a vodního kamene na ošetřeném povrchu.

Po aplikaci na povrch se nám stejně jako u ostatních materiálů vytvoří z nanočástic ochranná mřížka, která nám zaručí, že nedojde tvz. k ulpění nečistot do materiálu a  jednoduchost údržby je pouze otřením vodou a vyleštěním bavlněnou textilií.

Není třeba žádných chemických přípravků, čištění se provádí obyčejnou vodou.Takto se vyčistí veškeré nečistoty včetně mastnoty, kreré nám ulpěly na povrchu.

Výhodu nano-impregnace ocení hlavně kromě domácností především restauratéři, hoteliěři, kuchaři ale i např. provozovatelé výtahů a eskálátorů, obchodní prostory nebo i větší provozy, kde je potřeba udržovat kovové povrchy v čistotě. 

A všude tam, kde máme části zařízení  z barevných kovů, a chceme je mít stále jako nové použijeme nano-impregnaci a máme vše vždy čisté.

PŘEDNOSTI NANO-POVRCHU CHROM A NEREZ

Působí antibakteriálně

Odpuzuje mastnoty, vápníkové usazeniny a redukuje výskyt otisků prstů i vodního kamene

Udržuje povrch ve vysokém lesku

Značně nám zkrátí dobu strávenou čistěním

Minimalizujeme používání chemických čistících prostředků

 

NzhmNWE