KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
BETON A SAVÉ MATERIÁLY

BETON A SAVÉ MATERIÁLY

Pro ošetření betonu a velmi savých materiálů se používá nano-impregnace s nejhustší částicovou strukturou, tudíž je nejodolnější a má nejdelší trvanlivost ze všech používaných nano-impregnací.

Touto nano-impregnací, která je velmi účinným produktem se dají ošetřovat např. stěny mezi kuchyňskou linkou, čímž se nahradí drahé obklady a ve výsledku vznikne zajímavý design. Je tak možné mít běžnou povrchovou úpravu stěny.

Výhodou ošeřených venkovních betonů nebo pórovitých dlažeb nano-impregnací je, že je zabráněno usazování se plísní, mechů, ale i mastnot a jiných organických nečistot.

Na nečistoty, které na povrchu ulpí není potřeba žádných chemikálií, ale stačí vše opláchnout pouze vodou.

Díky tomu, že se nano-impregnace dostane poměrně hluboko do savého materiálu tak je ochrana povrchu dlouhodobá t.j 15 a více roků.

Ošetřený povrch je chráněn velmi pevnou, lehce omyvatelnou nano strukturou, která odpuzuje vodu,oleje a jiné organické nečistoty (mech, zemina, plíseň...).Výhodou je že  ošetřený materiál si zachovává prodyšnost, takže ošetřené zdi mohou dýchat.

Vlastnosti povrchů ošetřených nano-impregnací na betony a savé povrchy ocení i farmáři a chovatelé zvířat, protože stáje, kotce apod. se udržují v čistotě velmi jednoduše pouhou vodou a prostředí se stává antibakteriální.

Shrneme-li přednosti:

Získáme dlouhodobou ochranu ošetřeného povrchu (15 a více let)

Není třeba používat chemických čistících prostředků

Zabraní se usazování nečistot jako jsou mastnota, mechy, plísně a jiné organické nečistoty

Vznikne hydrofobní úprava, která odpuzuje tekutiny a nesaje

Vytvoří se vysoká odolnost proti mechanickému opotřebení

Potlačí se výskyt bakterií a mikrobů

Předchází blednutí barev - UV stabilní

Ušetří peníze a čas věnovaný na údržbu

NTA0NzQyOD