KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
Bazény - nano-impregnace

Bazény - nano-impregnace

 

Mnoho českých majitelů bazénů po léta trápil stejný problém,kdy vzniká v horní části bazénu na rozhraní vody a vzduchu tvz.límec  nečistot složený z mastnoty opalovacích krémů, prachu, pylu apod.

Dosud bylo odstraňování tohoto límce problémem z důvodu pracnosti. Nyní je zde velká pomoc díky nano-impregnaci.

V místech, kde se nečistoty usazují se bazén ošetří nano-impregnací nanesením v pásu,(liner) v rozhraní voda/vzduch a zabraňuje zde pevnému ulpívání mastnot,bakterií, vodního kamene i ostatních nečistot vytvoří se pevná neviditelná nano-struktura, krerá odpuzuje organické nečistoty a zajišťuje tzv.easy2clean efekt (snadné čištění). Usazeniny na stěnách po ošetření nano-impregnací čistíme pouze obyčejnou vodou bez použití chemických přípravků.

Nano-impregnace poté zabraňuje usazování nečistot, jakož i vodního kamene a bakterií.

Aplikaci ochranné nanoimpregnace si může majitel bazénu buď provést sám, nebo o ni požádat své bazénové techniky, kteří zpravidla bývají o těchto nových technologiích informováni.Kompletního službu si může majitel objednat u nás, kde mu bude provedení profesionální ošetření nano-impregnací . Životnost ekologické nano-impregnace takto ošetřeného bazénu je 12-36 měsíců je UV stabilní, mrazuvzdorná a prodlouží životnost bazénu.

 

MDkxMTM