KONTAKT

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

 

 

NANOSERVICE partner 

 

Ošetříme

Povrchy

NANOOCHRANOU

 

Německá kvalita

 

 

 

 

www.bkserviscz.eu 

 

 

TOPlist

 

 

 

NOVINKY

arr3NANOPĚNA AUTO-MOTO  NANO PĚNA auto - moto   NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna na principu... arr3Auto Moto Revue testuje ochranu AutoNanoRedakce České televize otestovala nano ochranu AutoNano před kamerou! Podívejte se, jak dopadlo... arr3Na střechy kabrioletů aplikujeme nanoimpregnaci Aplikujeme i nano na střechy kabrioletůStahovací střechu je možné opatřit nanotechnologickou... arr3AUTONANO již v Liberci    Zabýváme se inteligentní ochranou povrchu vozidel, motocyklů a dalších materiálů  100%...

»
AUTO - MOTO

AUTO - MOTO

Nano-impregnace auto-moto nám zajistí, že nemusíme často a pracně umývat svůj automobil a ten bude stále čistý a ve vysokém lesku. Zajistí nám též čisté disky kol, které trpí usazováním brzdového prachu. V neposlední řadě čistá okna, což oceníme hlavně u skla předního.

Po aplikaci nano-impregnace na karosérii vozu docílíme velmi účinné ochrany laku jednak před nečistotami, ale i před odlétajícími kamínky. Docílíme toho, že se vytvoří na povrchu odolná nano struktura, která nedopustí usazování např. mušek, mastnot a jiné špíny. Tyto nečistoty se následně jednoduše spláchnou obyčejnou vodou bez jakýchkoli saponátů a je zachován vysoký lesk karoserie. V případě, že zaprší se nám auto myje samo. Trvanlivost nano-impregnace je 12-36 měsíců podle používání auta, nebo 40.000 km.

Aplikujeme-li nano-impregnaci na čelní sklo získáme zcela nový pohled ze svého vozu. Sklo je neustále čisté v celé ploše tzn.i v místech, kde nepůsobí stěrače. Tím se zvyšuje bezpečnost silničního provozu. Veškeré mušky a nečistoty, které ulpí na předním skle během jízdy, odstraníme pouhou vodou a není třeba používat různé chemické přípravky do ostřikovačů. A další jedinečnou výhodou je, že za deště při rychlosti od 50km/hod nám voda ze skla uteče sama a nemusí se používat stěrače. V zimním období je velkou výhodou, že sníh nepřimrzá ke sklu, nemusíme škrábat a odstraníme jej jednoduše ometením. Trvanlivost nano-impregnace na předním skla je cca 20.000km.

Použime-li nano-impregnaci na disky kol získáme výhodu, že bude zachován jejich vysoký lesk a zamezí se usazování brzdového prachu a jiných nečistot. Do perfektního stavu uvedeme disky omytím vodou bez požití chemikálií.

 

Přednosti Nano-Impregnace:

Získáme čistý a vyleštěný vůz

Hmyz a jiné nečistoty odstraníme snadno setřením vlhkým hadříkem

Odlétající kamínky již nebudou hrozbou pro autolak

Není potřeba používat myčku s chemickými přípravky-nedoporučuje se

Běžnou údržbu vozu provádíme pouze vodou

Za deště se auto myje samo

Auto nevoskujeme ani jinak neošetřujeme

Získáme efekt nano-stěrače

V zimních měsících sklo neškrábeme, ale pouze ometáme

V případě, že se efekt ztrácí zanesením sazemi a smogem získáme jej zpět při použití alkoholu

NzBjMDk